| anonim_4396 a întrebat:

Baietii ce prefera? fete virgine sau cele care "au fost descoperite inainte lui"?
si cum se comporta in pat eu una din ele?

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Orice baiat apreciaza o fata cand e virgina,cand nu a fost si pe la altii + ca simt o atractie mai mare pentru o astfel de fata, inspira mai multa incredere si e persoana potrivita pentru o relatie serioasa in cazul in care respectiva doreste asta, bineinteles.

la chestia u experieta... orice om invata si daca exista iubire va fi ispus sa invete astfel de fata

| Ellenna a răspuns:

Baietii prefera fetele virgine pentru relatii de lunga durata, iar pe cele "Care au fost descoperite inaintea lui " le prefera doat pentru aventuri happy Rare sunt cazurile in care un tip de 20 sta cu o fata de 16-17 (alege tu ) pentru ca isi doreste un viitor alaturi de ea. fata nu mai e de ceva timp virgina. deeeci, i-a placut putin cam mult viatabatting eyelashes la un moment dat tot ajunge sa se gandeasca "ma. oare cati or fi trecut pe la ea inaintea mea? straight face " si daca o intreaba niciuna nu spune adevarul, ca deh. "cum pot sa ii spun ca m-am mai culcat cu 10 inaintea lui!? o sa creada ca sunt panarama " deci. vorba aia "daca nu esti primul, al doilea esti sigur" siiigur laughing Iti dai si tu seama ca nu o sa se comporte cu o fata care prefera sa faca sex cu oricine asa cum se comporta cu una care a fost cuminte pana "a dat el peste" ea laughing O sa aiba mai mult respect pentru cea cuminte si o sa ajunga sa tina mai repede la ea. In plus, se simte bine sa stie ca el o invata tot ce e are nevoie sa stie. Desigur, sunt si baieti care nu isi bat capul cu `virgine` si care prefera fetele nebunatice devil normal, aceia vor sex, sex si iar sex happy

| mdany a răspuns:

De preferat una care nu a fost sparta de 100 de indivizi inaintea mea.

| Allrc24 a răspuns:

Virgine:X

| ruxandra_2008 a răspuns:

Toata lumea spune ca baietii vor fete virgine,dar voi nu va ganditi ca o fata poate sa credea ca va avea o relatie lunga cu biataul respectiv si aceasta sa se termine si atunci? O fata nu se defineste dupa faptul ca e virgina sau nu ci dupa caracterwinking Una virgina care are himenul intact poate sa fie mai nebunatica decat una care a avut un singur baiat cu care poate a gresit sau poate l-a iubit foarte mult,sa va spun si de ce pentru ca aia virgina poate sa faca anal si oral fara streswinking in schimb aia care nu mai e virgina poate sa fie mustrata de faptul ca a gresit si sa aiba si mai multa grijawinking.Asa ca nu va mai ghidatzi dupa asta pentru relatii serioase gidati-va dupa caracter, gandire, sentimentewinking :*

| cata7890 a răspuns:

Mie imi plac cele virgine :X