| LanguageMaster a întrebat:

Băieții parfumați sunt mai atractivi pentru fete sau parfumurile nu au un rol important?

15 răspunsuri:
| AnaisAnais15 a răspuns:

Clarrrr, ador când un bărbat miroase a parfum mișto, jur, e un sentiment plăcut rauuu

Răspuns utilizator avertizat
| LanguageMaster explică (pentru meinteil):

Care este treaba cu banii?

| LanguageMaster explică (pentru AnaisAnais15):

Parfumurile stridente sau puternice trebuie evitate?

Răspuns utilizator avertizat
| LanguageMaster explică (pentru meinteil):

Care sunt cele mai bune metode de a le arăta femeilor că ai bani?

| alexalx1234 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Mașină scumpă (de preferat bmw), vilă de lux și ultimul iphone.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru LanguageMaster):

Da, le plac anumite parfumuri, in functie de fiecare preferinta in parte.
Dar nu o sa se indragosteasca de baiatul respectiv doar pentru ca foloseste un anumit parfum. Asta este doar un plus. Asa ca nu te axa doar pe asta.

Iar legat de bani, ce au zis ceilalti, nu te axa nici pe asta. Se aplica doar in cazul persoanelor materialiste, posibil sa fie putin revoltati pe fete si de aceea au zis acele lucruri. Nu lua in calcul.

Numai bine! ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns:

Parfumul nu are rol in imperecherea speciei "Homo-sapiens".

| Frank51 a răspuns:

Da, este un plus. Dar nu ajuta daca esti neatractiv.

| mihaipopescu93 a răspuns:

Sigur, contează foarte mult, mirosurile au un stimulent foarte aparte pentru creierul uman.

| Paul754880338 a răspuns (pentru alexalx1234):

Si dator la banca, cat mai dator!

| gurgundu2 a răspuns:

De obicei ma uit dupa parul din nas

| Adry05 a răspuns:

E suuuper important să miroasă bine