| MihaiBT a întrebat:

Fetelor, baietii de 2m sunt atractivi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt foarte atractivi!
Sotul meu are 1.95m si sunt super fericita cu asa barbat cat bradul happy
Jumatate din echipa lui erau mai inalti ca el si toti aveau fete frumoase care roiau in jurul lor, fiind extrem de cautati.

Practic barbatii foarte inalti sunt cei mai avantajati dintre toate masurile de barbati, fiindca ei pot agata cu absolut toate marimile de fete, pe cand cei scunzi au sanse la numai de 25-30$% dintre fete, din cauza ca sunt pitici.

| MihaiBT explică (pentru Violleta2022):

Ma bucur sa aud asta! Sa fiti sanatosi cu totii! Se pare ca pentru unii inaltimea reprezinta un obstacol in ceea ce priveste atractia...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din nou depinde de atracția faciala, înălțimea conferă protecție masculina, dar dacă e urat facial nu te va atrage sexual, atracția e bazata pe fata noastră, simetrica, noi cu ce rămânem în memorie? Doar cu fata omului, tot ce înseamnă memorie e doar fata omului

| sierra1 a răspuns:

Credem că nu inălțimea e pe primul loc in atractivitate. Poate așa, văzut in zare la câteva sute de metri...

| Goete a răspuns:

Da, daca 2m e marimea membrului laughing

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu sunt fata

Da este Adevărată ca 99% din fete și femei prefera bărbați și băieți înalți cine zice ca nu este Adevărată minte 100%.

| DannyDDanny a răspuns:

Da in felul lor

| user492827274 a răspuns:

Da