| anonim_4396 a întrebat:

Baietii se bucura ca au fost primii din viata unei fete? Ma refer la orice sarut, sex etc. etc. Sau fetele. Fete s-ar bucura daca ar fi primiele din viata unui baiat? La sarut sau la sex etc. Vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Lichan1 a răspuns:

Eu m-aș bucura

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e vorba despre bucurie aici, ci despre faptul că deschizi un drum, că vei „crește" fata / băiatul (sau ambii) în concordanță cu dorințele, plăcerile și preferințele personale.
Și în general, e mai mult de lucru decât bucurie, dar rezultatul este un cuplu armonios.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca e vorba de o relatie luuuunga, cu sentimente, e misto sa fi fost primul/prima.
Dar ca sa am chef sa incep cu una de la 0, ar trebui sa fie potrivire foarte buna intre noi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sincer, mi se pare mult mai ok sa fii ultimul/cel mai bun pana in momentul "x" si sa aiba termen de comparatie, decat primul.

| OldSoul a răspuns:

Baietii se bucura ca au fost primii.
Barbatii se bucura ca sunt ultimii.

| sofisis a răspuns:

Unii apreciaza, unii nu. Virginitatea NU este o garantie a unui cuplu reusit sau longeviv.

| CleanHeart a răspuns:

Da se bucura iti spun din propia experienta, am fost prima iubire din viata unui baiat si mi-a spus ca nu ma va uita niciodata, mai departe de sarut nu ne-am dus deoarece eram amandoi mici, 13 si 14 ani.Acum destinul ne-a vrut iarasi impreuna si asta dupa ce am renuntat unul la altul definit si ne-am gasit alta pereche dar dupa 4 ani viata mi-o demostrat ca iubirea invinge mereu si ca suntem facuti unul pentru altul, il iubesc foarte mult si nu exagerez cand spun asta, vreau ca el sa fie primul din viata mea si sa imbatranim impreuna si stiu ca o sa fie asa happy vreau o iubire exact ca a bunicilor plina de nebunii happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar dacã si ei la rândul lor sunt in aceeasi situatie, sau nu prea au noroc cu fetele.

| munteanuionvictor a răspuns:

Mie mi-ar plăcea.

| Romanul86 a răspuns:

Da, te bucuri! Dar ca băiat așa cam de pe la 20 sau 21 de ani nu te mai interesează dacă o fată e fecioară, te interesează să tină la tine dacă îți place de ea.

| ionutborcea a răspuns:

Bărbați s-ar bucura foarte tare deoarece stiu ca nu a mai fost si alta persoana si ca el este primul ear in cazul la fete este la fel doar că ele le este frica pentru că e prima dată şi sunt emoționante si nu stie ce s-ar putea întâmpla daca o fac cele mai multe aleg sa o fac târziu

| EcceHomo a răspuns (pentru ionutborcea):

Eşti mai agramat decât Ray.happy

| ionutborcea a răspuns (pentru EcceHomo):

Haa? ar fi trebuit să râd?