| SoniaRacz a întrebat:

Baietii se epileaza pe picioare nu? eu i-am vazut pe uni epilati si pe aia de la mine din clasa...(sunt fata) dau fUnNnNnDyTSa!love struck

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! nu toti baietii se epileaza pe picioare de exemplu de la mine din clasa cred ca doar 1 se epileaza
sper ca te-am ajutat
pa, pa

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ti-ar placea sa stai langa un baiat care are picioarele mai fine ca ale tale? Parul pe maini/picioare este semn al masculinitatii. Atunci cand nu iti mai vezi pielea de el, Ok sa te epilezi. Dar asa? De ce?

| AnonimA a răspuns:

Da si pr meu se epileaza pe picioare si mi se pare ok decat sa aiba stufe mai bine faralove struck na el joaca fotbal si de ea se epileaza; x

| Damian a răspuns:

Asa se face mai nou? Maine îi vezi cu tanga, poimaine cu codite gen britny spears, oare ce urmeaza?

| Miauti a răspuns:

Pentru ca sunt gay! intreabai! si in al doilea rand cu cati din clasa faci tu sex? sau faci sex doar cu profesorii?
Sau te masturbezi cu creta? pentru ca nu vad ce legatura are intrebarea ta cu categoria asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da.sunt unii care se epileaza.Am un coleg care pur si simplu nu suporta sa aiba niciun fir de par de picioarelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu totyhee hee de obicei fotomodelihee hee mai fiecare face ce vrea cu el. inclusiv cu parul` de pe pijioare.happy

| 123_6738 a răspuns:

De obicei baietii care joaca fotbal la un club se epileaza pentru ca aparatoarea de pe tibie se freaca de picior si moare parul in acea zona si atunci il tund tot

| masa a răspuns:

Fiecare face cum vrea el insa eu urask fetele si baietii care au par pe picioare