| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, si am o nelamurire. Unii baieti din scoala se epileaza pe picioare, si am mai vazut si prin oras mai multi epilati.
Vreau sa stiu daca este bine, sa ma epilez si eu.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| FaraNume2 a răspuns:

Daca tu simti nevoia, adica daca ai par din abundenta pe picioare epileaza-te. Exista riscul sa nu suporti "transformarea" sa te usture etc. Totusi, la 15 ani mi se pare cam penibil, acum. faci cum crezi tu.O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si eu ma epilez, am 25 de ani si nu ma ard in fund. aviz celor care au o perspectiva de om al grotei in ceea ce priveste secolul 21

| Ciorcill65 a răspuns (pentru DNSK):

Perspectiva de om al grotei? Pai nici restul masculilor care nu se epileaza pe picioare nu se "ard in fund".

| DNSK a răspuns (pentru Ciorcill65):

Ai citit restul raspunsurilor? sau mi l-ai citit direct pe al meu?

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea e bine.Dar daca vrei sa fii in pas cu moda, fa-o.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa ai un aspect de papusa masculina, da i drumul, epileaza te, dar sa stii ca o sa faci asta toata viata

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Epilarea nu te afectează cu nimic. Oferă doar un aspect de îngrijire. Ești mai cochet. : ))