| soare_1895 a întrebat:

Am vazut ca la antrenamente la fotbal(baieti de 15-16 ani)sunt epilati pe picioare.
Voua va plac baietii care se epileaza pe picioare?

Răspuns Câştigător
| StropiDeDor a răspuns:

Nu am nimic impotriva parului pe picioare la baieti, atat timp cat e in cantitate moderata. daca deja arata ca o "blana", jos cu el!
si legat de cei care joaca fotbal. iubitul meu e fotbalist si e norocos ca nu are f mult par pe picioare, insa tot se epileaza.ar fi inestetic sa ii vezi jucand etalandu-si picioarele pline de par.

2 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Pe picioare mai e cum mai e, dar am vazut epilati pe maini. Erau barbati in toata firea.

| DonAnonymius a răspuns:

Intrebarea asta e. mai bine nu zic ...doar ca e stupid. esti barbat omule. adica na daca ai ca o maimuta e normal laughing. si cred ca fotbalistii aia sunt deranjati de par.