| anonim_4396 a întrebat:

Baietii se pot dezvirgina daca se masturbeaza? dar fetele?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Băieții nici nu au cu ce să își demonstreze virginitatea... fetele da pot să-și rupă himenul dacă introduc obiecte contondente în vagin. Dar băieții pot să o rupă în labă că tot virgini sunt din punct de vedere mental.

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu se poate asa ceva

| fuzzer a răspuns:

Nu!

Nu este posibil acest lucru!

| BlitzLikeXd a răspuns:

La baieti nu dar la fete da

| aimspeşăl a răspuns:

Baietii nu dar fetele da din cauza ruperi himenului

| kate141995 a răspuns:

Baietii nu dar fetele da, depinde ce fac :d

| Azµre a răspuns (pentru kate141995):

Băieții nici nu au cu ce să își demonstreze virginitatea... fetele da pot să-și rupă himenul dacă introduc obiecte contondente în vagin. Dar băieții pot să o rupă în labă că tot virgini sunt din punct de vedere mental.