| anonim_4396 a întrebat:

Baietii (studenti/elevi) care au o prietena foarte frumoasa, cum se inteleg cu alti baieti avand in vedere ca o astfel de fata atrage atentia asupra ei?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Studentii traiesc perioada schimbarii cearsafurilor ca pe sosete

| RAY a răspuns:

Pai femeia e un trofeu sexual, cum naiba sa se comporta, o scot in evidenta mereu, de ce crezi ca bogati isi iau trofee sexuale frumoase? sa aiba cu ce sa se lauda in grupul lor, societate

| sofisis a răspuns:

Ce treaba are sula cu prefectura?
Daca ai o iubita frumoasa trebuie sa nu mai ai prieteni? Sau vice versa? De unde naiba vine asta?
Plus ca se stie ca barbatii adora ca iubita lor sa fie dorita de restul populatiei masculine.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Si single poti fii misto, si cu prietena nasoala, si cu prietena atragatoare, si cu una proasta, si cu una desteapta. Nu e persoana ei, persoana ta.