| JustStitch a întrebat:

Cum este senzația cand faceti sex oral unei fete? Fetelor voua va place sa vi se faca sex oral/ cunnilingus?

Răspuns Câştigător
| Secret5 a răspuns:

Mie ca fara îmi place! Este un preludiu extrem de bun și dacă partenerul știe să te "lîngă" cum trebuie poți ajunge pe cele mai înalte culmi! Pe mine cel mai mult mă face să mă excită când îl văd acolo făcând treabă și îmi aruncă o privire care spune "nu te mai uita așa, că nu te las până nu termin"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,mie imi place enorm de mult. Excito inainte sa o lingi ca sa se umezeasca la pasarica. Apoi treci la treaba. Spor!

| teajutcumpot a răspuns:

Salut! Mie imi place sa-mi indes fata intre picioarele unei femei. senzatia in sine nu e asemenea sexului evident, dar cea mai mare placere o iau din gemetele partenerei si privirea de satisfactie de pe fata ei. Este pana la urma un lucru pe care il faci pentru partenera.

In plus, daca mai are si fundul apetisant, este cu atat mai placut pentru ca te si uiti la el in timp ce il mananci. mmmm. laughing

Anyway, un mare plus este ca dupa sexul oral i-ai pornit motoarele si ce va urma va fi dezmat! laughing

Asa ca pregateste-te, exerseaza-ti muschii limbii pentru ca te asteapta noi experiente!

Spor la lins! laughing