| anonim_4396 a întrebat:

Băieţilor, ce simţiţi când vedeţi o fată plângând în faţa voastră, spunându-vă că vă iubeşte? Funda pentru cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

... ca ma inec.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa planga doar ca sa ii dea false sperante si sa mai stea cu ea (joaca teatru)

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nimic. Nu-mi pasă.
Dacă m-ar iubi n-ar apela la şantaj emoţional de joasă speţă.
Salut.

| Libelle a răspuns:

Nimic!
La ce sa plangi in fata lui?!
Stii bine ca nu te iubeste la ce ai vrea sa il tii cu forta?
Plangi pentru tine, lasa-l pe el, nu ii arata ca suferi!

| Rayyy a răspuns:

Buna, nu sunt baiat, dar cred ca as putea sa te ajut. Raspunsul meu este: Depinde.
Daca este o persoana mai sensibila, caruia ii pasa de cei din jurul sau si mai ales de sentimentele acestora, va simti o neliniste si va vrea sa stie ce se intampla cu respectiva fata si daca ar putea sa o ajute in vreun fel.
Daca este un tip indiferent, cu care nu se cunoaste prea bine, nu ar trebui ca fata sa se astepte de la prea multa consolare, din pacate. Acestor gen de baieti nu le pasa daca cineva isi dezvaluie sentimentele, decat daca acea persoana arata bine etc. Asa e intotdeauna, crede-ma.
Sper ca te-am ajutat.

| thereforyou a răspuns:

Am atac de panica.

| Silvia a răspuns:

Paul minte, Paul minte!
Eu daca aş avea în faţa mea o fată care plânge i-aş zice ca e proastă dacă plânge după mine smug.

| Georgiana2905 a răspuns:

Eee, uite ca o fata se si poate preface, asta in momentul in care inca nu a obtinut de la acel baiat ce cauta... Grija mare!

| Ciprian a răspuns:

Un fel de mila. Si tristete pentru ca am facut-o sa sufere. Sincer sa fiu nu-mi place sa vad o fata care plange.

| razvan1305 a răspuns:

Poi eu din fire sunt cat de cat milostiv si ma port frumos cu fetele. Poi daca si mie imi place de ea n-are rost sa ma balbaiesc zicandu-i ca o iubesc, o iau in brate si dupa ce se calmeaza o sarut

| Anablondyi a răspuns:

Sincer eu l`as tien cu forta daca il iubesc straight facestraight face nici un comentariu straight facestraight face il iubesc si nul las sa plece;straight face

| DroGhy a răspuns:

1) Depinde de fata.
2) Depinde dc plange.
Sunt si eu trist, apoi incerc sa o ajut daca pot...sa isi revina... tongue

| bLoNdU_2491 a răspuns:

Io unu ma simt naspa cand plange o fata. dar nu sunt totsi la fel pe uni in doare in cot daca plange o fata...