| EusFat a întrebat:

BAIETILOR! Cum ati vrea voi sa se compoarte o fata cu voi, Fetelor la fel, cum ati vrea ca baietii sa fie happy dau FUNDA+

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Vreau sa aiba un comportament natural. Adica, ce simte sa si faca, sa nu aiba inhibitii.

| stefangeles a răspuns:

Sa fie ea insasi si sa avem o comunicare vasta intre noi... atata tot

| annaliana a răspuns:

Sinceri,afectuosi,atenti...

| roisin a răspuns:

Pai eu sunt mai ciudatica si introvertita, cel mai bine ar fi ca el sa fie sincer, afectuos, intelegator si sa aiba ceva in comun cu mine, adica sa fie ori rocker ori metalhead.happy

| Levana a răspuns:

Mi-ar plăcea să fie o persoană cu simţul umorului, cu chef de caterincă, să ştie să mă facă să mă simt bine în orice clipă şi totodată să aibă o doză de sensibilitate. Şi culmea, am găsit persoana big grin

| Razvan_1066 a răspuns:

O fata trebuie dupa mine sa fie fata adica sa nu injure si sa stie sa se distreze. dupa mine nu conteaza foarte mult aspectul fizic ( recunosc nu o sa fiu cu una de 100kg ) dar sa stie sa se distreze!

| EusFat explică:

Hai trezitiva, eu cred ca baietii trebuie sa fie mai toleranti si mai educati