| Superior a întrebat:

Deci,avem intrebarea : Daca ai vrea,ti-ai schimba sexul sa vezi cum e?
Raspunsuri :
Din partea baietilor : Da si Da
Din partea fetelor : Nu stiu, Nu cred,Poate,Nu
Deci,de ce baietii ar fi dornici sa incerce sa vada cum e sa fii femeie iar fetelor nu le-ar prii ideea de a fi baiat? De aici desprind ca masculinitatea e dependenta de feminitate, dar nu si invers. Mai intrebase cineva recent de ce baietii respecta fetele dar fetele nu dau 2 bani pe baieti...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca ai mult mai de castigat find fata dar sunt cazuri de unele fete care au facut operatie sa devina barbati mai putini cei drept, fetele au o viata mult mai usoara ca un baiat, o fata poate face sex cat vrea dar un baiat face pe banii plus multe alte arme sexuale, dupa cum am spus fetele se folosesc de un baiat.barbat pana cand isi indeplinesc dorintele apoi fug la altul nu e nici o iubire sunt doar interese materiale atat,in scimb barbatul are la inceput interes sexual apoi se indragosteste ca prostul de ea,mai vezi prosti pe toate drumurile,gelozi sau alti tampiti care te bat daca te uiti la iubitica lor, barbati sunt prosti,gandesc primitiv, emotional, femeile gandesc mult mai rational, se maturiseaza mai repede si nu le e frica de viata uni barbati nu fug de la mamica lor

| Superior explică (pentru RAY):

Acum ceva timp unul mergea pe strada injunghiat in zona inimii ca a fost parasit de iubita. Apoi acum o zi s-a sinucis in inchisoare. Aia nici o vorba nu a vrut sa zica, o durea fix in pasarica.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Iubire adevarata, e las ca fatuca va gasi alt prost, daca a fost prost e vina lui, ea nu la obligat sa o iubeasca, doar prosti cred in fete si isi merita soarta

| Drimmero a răspuns:

Eu nu vreau in veci sa aflu cum este sa fii femeie, in veci nu mi-as da masculinitatea pentru a ma prosti cu schimbarea aia de sex!

| Mayhem666 a răspuns:

Meh...de ce nu? Oricum, pentru mine a fi baiat sau fata este neimportant. Nu conteaza ce esti, ceea ce conteaza este gandirea. Conteaza ce ai in cap, nu ce ai intre picioare.

| Teffan a răspuns:

Desprinzi prost.

Fiecare om are o parte feminina si una masculina.
Partea de sexul opus respectivului,iesind la iveala la un anumit moment dat, in anumite situatii, sub anumite circumstante.

Daca s-ar putea sa imi schimb sexul dar sa revin la normal, si sa faca asta de cate ori vreau, da.