| bogdan4all a întrebat:

Baietilor la plac la nebunie fetele in colanti, le considera sexy, fetele cum doresc vad baietii sexy? imbracati in ce? ce fel considera o fata ca un baiat e sexy?(la haine ma refer) in ce sa fie imbracat? astept cat mai multe raspunsuri, multumesc

Răspuns Câştigător
| fiif a răspuns:

Blugi stramti, dar nu foarte mulati, o camsa sexy in carouri, punkeri. la camasa sa fie manecile ridicate pana pe la cot, daca i o palarie gen michael neagra, s-ar potriviwinking
si o freza faina ( cu gel)

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Bogdane, cel mai mult conteaza cum arata baiatul respectiv.
Un baiat care arata bine, se imbraca bine, unul care nu este atat de frumos la infatisare si-si mai tranteste o freza de cocalari sincer nu va starni decat rasete.
Spun asta pentru ca intrebarea ta se refera la imbracaminte, imbracamintea de zi la baieti nu consta decat in niste blugi si un tricou nu stiu in ce altceva s-ar imbraca un baiat.
Observatie: daca la scoala te imbraci in costum inseamna ca esti pocait ori rom eventual batut la cap.
Bafta la fete!
paaa

| foxsilver a răspuns:

N-as vrea sa vad un barbat in colanti!rolling on the floor

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Blugi un pic mai largi, freza misto; x, sneakersi.big grin

| MasterYoda a răspuns:

Daca n-ai intrebat acelasi lucru de 30. 000 de ori...

| Loveyourself a răspuns:

Blugi largi, pantofi misto cam ca justin bieberlaughing

| al3ks a răspuns:

LoOoLz rolling on the floor))

| bogdan4all explică (pentru al3ks):

Tarane tu razi ca altceva n-ai de facut, eu intreb ptc sunt curios tu stii ca esti un caz esuat si nu mai ai decat a rade...

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan4all):

Pai la ce fata are, o imbracaminte urata l-ar face mai frumos. Asta ar fi trebuit sa intrebe el.

| al3ks a răspuns:

Vezi cum vb ba mu ie poate iti f** compu

| Joey95 a răspuns (pentru al3ks):

Du-te ba, periculosule.
Asta se intampla cand ajunge netu' la tara.

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

În colanți. love struck

Logic că glumesc. rolling eyes

| BiancaOMG a răspuns:

Hmmm... mie imi place stilul alex velealove struck. poti incercahappye super dragut look-ul lui

| DominoRoro a răspuns:

Mai sincer, mie mi-ar placea ca un baiat sa fie imbracat in blugi, un tricou, eventual alb si o geaca din piele si cu niste adidasi, nu zic nike sau puma ca nu-mi plac cei de firma, mi se pare ca-l fac pe baiat plin de fite. Bine acum nu conteaza cum esti imbracat sau cum ai freza facuta. Daca unei fete ii place de tine nu va comenta la haine sau coafura. Nu se uita la haine sau par ci la comportamenthappy. Sper sa ai succes in agatarea fetelorwinking