| AndreeaColin a întrebat:

Am 18 ani si am un crush..baietilor le plac fetele cu colanti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor)))) când credeam că s-au epuizat întrebările stupide

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Băiețiilor le plac fetele, ce e în pantaloni, nu pantalonii.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce colanți poartă.

| Sofer a răspuns:

Daca scoate forma fundului si a picioarelor faine. Cum sa nu ne placa?

| Plato a răspuns:

Ce intrebare penală.

| lilith16 a răspuns:

De ce imi da vibe-uri de troll(((((:

| Bobbye a răspuns:

Era vorba aia ca noi baietii cu haine de firma pe noi incercam sa atragem atentia uneia cu colanti la 20 lei laughing))

*Daca ai forme pentru un stil vestimentar atat de 'slim fit' eu zic ca n-are ce sa fie rau in asta.