| Bogdana a întrebat:

Baietilor taur le plac fetele insistente, insistente nu insemnand sa-l sune din zi in zi sau sa-i dea un mesaj in fiecare ora.insistente adica sa-l sune ea prima dupa ce a trecut o saptamana de cand au vorbit desi nu sunt impreuna...

7 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

@criticul imi place direct la subiectlaughing)

| SweetCandy a răspuns:

Da...sigur iti spunhappycunosc...big grin

| SweetCandy a răspuns:

Acesti baietii sunt cei mai tandrii si draguti atunci cand te iubesc cu adevarat si desi par ei fortosi si orgoliul nu ii lasa sa faca ce vor, se bucura cand vad ca le dai atentie...crede-me pe cuvanthappy

| WhiteWings a răspuns:

DAaa....cu siguranta asa sunt

| annix a răspuns:

Dap asa e, iti zic din proprie experiemtza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si? tu ce vrei?

| miikie a răspuns:

Nu. i deloc adevarat...