| Any1998 a întrebat:

De ce le plac baietilor fetele virgine?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca e un treofeu important in lumea masculina, esti primul din viata ei, plus ca vaginul e mai strambat simti mai multa placere cand penetrezi vaginul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca nu au mai fost cu nimeni inainte e un inceput. Dar asta e doar o faza... Adica nu e asa la toti. Ce crezi ca ar alege un baiat intre o fata virgina si cea pe care o place?

| InVPent a răspuns:

Pentru că ne gândim că suntem primii în viața fetei respective. Dacă te referi la celălalt sens... cum să-ți spun? xD Virginele sunt mai "strâmte" și se simte mai bine. (scuză-mi limbajul)

| Valenziana a răspuns:

Dorinta de putere si de dominatie e in sange la orice specie masculina
Pe scurt, le place sa stie ca au fost primii, deci practic vor ramane in mintea fetei poate chiar toata viata ceea ce le confera sentimentul de "sef". Plus cum zicea si Zachaeus, le place cum se simte
Totusi nu tuturor le convine, pentru ca e mare tam-tam la inceput si daca n-ai rabdare si pricepere...