| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le plac fetele naturale, atat in comportament, cat si in aspectul fizic?

12 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Naturale.Nu va sta bine cu un 1kg de machiaj.Sa nu mai zic de silicoane si alte rahaturi.Be natural.

| bObby123 a răspuns:

Naturale la Comportamenta si la fizic sa se macheze foarte putin doar daca este nevoie

| Azµre a răspuns:

Da, o fată nemachiată este mult mai frumoasă. Și ai să observi multe din ele sunt frumoase și proastele se machiază... că așa e moda...

| LineGuide a răspuns:

Normal, fata naturala exista in interiorul fiecareia, in schimb cea nenaturala, prefacuta si machiata, va scoate odata si odata realitatea la suprafata, si nu va fi intocmai placut.
fundita?

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Bineinteles. mai ales in comportament..gen sa nu fie curva cu 2 fete laughing ca fizic thinking am vazut si fete nemachiate frumoase, deci da merge big grin

| DanyelFSN1 a răspuns:

Naturale nu asa e mai bine, nu ca sclifositele alea CARESI PUN SILICOANE PESTE TOT, si te storc de toti banii.

| GuessWho95 a răspuns:

Pai sa o luam altfel, el te pupa pe tine sau gletu de pe ochi?laughing) Si baietii apreciaza mai mult o fata nemachiata si care se comporta normal si sa vorbeasca deschis si tot asa happy

| bizan a răspuns:

Fetele naturale sunt cele mai frumoase, ascultati ce spun. sunt baiat si eu asa as vrea. sa nu se dea cu o tona de mahiaj si fond de ten etc. naturala e Ok :X

| justrabbit a răspuns:

Si aspectul fizic si in comportament, cat mai natural happy alea care isi dau cu tone de machiaj sunt naspa happy

| iDexter a răspuns:

Supernatural, fara botox, machiaj cu tona si alte prostii. Cele naturale sunt cele mai dragute. Iar ca si comportament e bine sa nu fii tu insuti, naturala si deschisa, nu prefacuta si ingamfata. happy

| Laliiiiiiiiiiii a răspuns:

Depinde de baiat, sunt baietii care le plac fetele cu 1kg de fond de ten, etc! si alti carora le plac fetele simple, naturale! Parerea mea e ca cele mai frumoase fete sunt acele naturale.

| Petcu_Roxana_1987 a răspuns:

Da,parerea mea este ca machiajul este doar pentru persoanele fake...adika care au ceva d ascuns! be u! be natural! o sa fii mai frumoasa decat cu un kg d machiaj p fata///plus ca machiajul imbatraneste laughing))