| Aaa_2177 a întrebat:

Tot timpul m-am gandit la intrebarea:"Cum este fata perfecta pentru baieti?"Vorbind atat despre aspectul fizic cat si despre cel moral.Am observat ca majoritatea baietilor se uita dupa fetele exagerat de slabe.De cestraight face?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu unu prefer fetele mai plinute...
Eu nu vreau o slaba langa minehappy
Vreau tot una asa mare ca minelaughing
Dar cum spun eu mereu...
Degeaba esti frumoasa sau esti frumos... daca nai nimic in caphappy
Mai bine sa fii asa si asa=)
Dar macar sa te duca Capu`
Cum se zice...
Unde nu-i cap e vai de picioarelaughing

| XK a răspuns:

Si iar trebuie sa imi dau drumul la gandurile mai porno laughing
Pt mine "fata perfecta" ar fi o blonda care sa asculte hip-hop, asta pentru un limbaj mai vulgar (decat in pat) NU FOARTE SLABAwinking Sa nu aiba nici sani nici fundul fff mari, si detaliul cel mai imp sa fie imbracata in eleva... deja devine cam porno raspunsul meu laughing dar asta este, sper ca am fost de ajutor big grin

| Saya_1767 a răspuns:

Eh, pai depinde de baiat.
Unora le plac fetele foarte slabe, altora potrivite, altora grase.Depinde si de ce atu-uri au.De exemplu ale mele sunt ochii si zambetul, cel putin din cate am auzit de la baietei.
Eu daca as fi baiat, m-as uita la o fata mai grasuta si frumoasa decat la una slaba si urata.
Dar acum...fiecare cu preferintele lui.

| CatMeadow a răspuns:

Daca un baiat cauta fata perfecta sa-si cumpere o papusa Barbie

| kesha:D a răspuns:

Nu este adevart. unii prefera si fetele mai grasute``dar oricum din cunostintele mele baietii nu prefera fetele foarte slabe ci cele bine facute...adica sa aiba un pic de fund un pic de sani si e ok``dar toti sunt diferit si au preferinta diferitetongue``

| Birdgirl a răspuns:

Cred ca fiecare baiat are propriile lui gusturi...si fiecare baiat vede intr-o fata ce nu vede in celelalte. Fiecare fata e unica in felul ei. Si fiecare baiat la fel. Toti speram la o jumatate in viata, nu?big grin :]]