| Ralucutza_6534 a întrebat:

Credeti ca eadevatata vorba: "Baietilor le plac blondele, dar iubesc brunetele"?

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Si daca e o blonda foarte "focoasa" dar fitoasa si peste 2 zile se vopseste bruneta, devine iubitoare? raised eyebrows

nu e adevarat!

9 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Nu. dupa mine... e o totala prostie.fiecare baiat este diferit...

Răspuns utilizator avertizat
| GuessWho_8607 a răspuns:

Drept sa-ti spun, eu nici nu stiam vorba asta. (asta inseamna ca am trait degeaba? happy )
Si ca sa-ti raspund la intrebare...nu cred ca e asa.

| amanda33 a răspuns:

Mai mult succes au brunetele decat blondele

| chandnisharma a răspuns:

Eu stiam ca brunetele sunt focoase si blondele proaste (asa se zice nu asa gandesc eu) din punctul meu de vedere nu conteaza culoarea parului

| Dek a răspuns:

Da de obicei blondele sunt mai focoase si de astea ne place de ele dar sunt si fitoase, dar brunete nu sunt asa focoase dar sunt iubitoare si intelegatoare de asta le iubim:X:X!

| Lililala a răspuns:

Presupun ca aceasta afirmatie se bazeaza pe niste tipologii create in functie de culoarea parului, cu alte cuvinte poporul generalizeaza ca blondele sunt superbe dar stau mai prost cu intelectul si brunetele mai putin dotate dar mai intelectuale(sufletiste); e o generalizare stupida deoarece culoarea parului nu inseamna nimic... dar la ce mentalitate adopta majoritatea baietilor cand vine vorba de agatat, cam asta ar fi principiul de baza

| sunshine_6748 a răspuns:

Oricum si pe noi ne iubiti, doar ca nu doriti ca viata voastra sa se transforme intr-un calvar!
Asta e!

| Henrik230 a răspuns:

Eu zic ca blondele sunt bune dar brunetele sunt foarte frumoase eu zic ca daca iti place amandoua atuci incearca sa stai o luna cu una si o luna cu alta