| Elena0210 a întrebat:

Baietilor le plac mai mult fele virgine?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baietii cu caracter iubesc fetele pentru ceea ce sunt, nu pentru himenul lor. Nu le pasa asa de mult decat celor care se gandesc numai la sex. Ceilalti vor aprecia valoarea fetei in general.

40 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Depinde de valorile si principiile lor.Consider ca un baiat virgin poate pretinde la randul lui virginitate de la partenera lui, dar atata timp cat el a pierdut "testul"castitatii.nu vad de ce-ar mai avea pretentii!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca le prefera pe cele cu experienta.

assiris
| assiris a răspuns:

Chestie de gust. Greseala care insa duce de multe ori la divort este ca fata experimentata daca da peste un baiat mai putin experimentat, ii spune acestua: cel dinaintea ta era mai bun. Si gara razboiul.
In aceasta privinta insa cred ca restul a spus destul de bine "bula"

pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde de fiecare baiat.Sunt multi care invoca vorba "imi plac virginele" doar pentru faptul ca sunt prosti la pat... iar o fata virgina nu stie sa faca diferenta intre ce inseamna "bun" si "prost" la pat.
Altii prefera fetele virgine doar pentru a-si completa liste de "fete care nu ma vor uita niciodata".
In general. din cate cunosc eu baietii...prefera fetele cu experienta. Cel putin baietii din jurul meu sunt genul care ar prefera sa se simta ei bine...decat sa faca o fata sa se simta bine.Asadar...daca ar trebui sa aleaga dintre o tipa cu experienta si una care habar nu are cu ce se mananca...ar alege-o pe cea experimentata.

| Parintele a răspuns:

Unora le plac virginele.
Bula: nu prea cred faza ca te doare ca baiat. cel putin mie nu mi s-a intamplat niciodata.

Bula
| Bula a răspuns:

Imi place cand fetele vorbesc intre ele: ce gandesc baietii devil )))) Acum urmeaza sa aflati si REALITATEA!
1. Daca barbatul este incepator, mai timid, atunci prefera una experientata. Ia virginitatea unei fete conditionat: sa existe si o relatie sufleteasca, precum si dorinta fetei. In general, un barbat care gandeste serios si lucid, procedeaza asa.
2. Sunt barbati care socotesc dezvirginarea unei fete ca un "trofeu de vanatoare". Fara sentimente, doar sa mai bifeze pe lista inca o "reusita". La aceste persoane sexul este doar o placere de moment, fara sa conteze sufletul partenerei. Echivalentul unei masturbari, 5 minute, gata! The next...
Trebuie sa mentionez ca, si unui barbat poata sa-i fie dureroasa dezvirginarea unei fete, si chiar foarte! Durerea cauzata de efortul patrunderii unui himen tare poate sa dureze ore sau chiar zile intregi!
Din acest motiv, barbatii care au avut asemenea experienta neplacuta, evita pe cat posibil inca o asemenea "ocazie".

regis
| regis a răspuns:

Unora. Altii prefera experienta.

| Ben. a răspuns:

Mie/mi plac fetele.imi plac alea inteligente.asta si cu virginitatea n/are nici/o legatura. unde mai pui ca e o situatie extrem de relativa.ca dc a folosit alte orificii in schimb? sa fim serioshi

| Ea12345 a răspuns:

SUnt mai multe categorii aici.baietii care au prefarat toata viata fetele,, rele", cei care le-au preferat numai pe cale bune, si a treia categorie, cea inc are baiatul a ft cu multe fete,, rele", insa acum vrea ceva serios si alege o fata buna, pe care sa o iubeasca, si care sa-l inteleaga.

Nu stiu daca in zilele noastre virginitatea mai e ceva ff important, isna e un plus in ochii lui. Faptul ca nu a mai ft unu' care inainte sa fi facut ceva, e un lucru bun, un mic avantaj pentru fata.

| otypa a răspuns:

Dupa parerea mea as spune ca Da

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu cred... le plac alea` cu experienta laughing

| sergiu25bc a răspuns:

Poi in cazul meu, multi cand aud ca fata e virgina fug precum fuge ala cu cornite de aghiasma. Dar uita 1 lucru si au fost candva la fel ca ele.Deci nu cred ca e chestie daca le place sau nu, totul este in mintea acelui baiat. El fiind primul din viata acelei fete cred ca este 1 lucru foarte important pentru el.Toate au 1 inceput, dar avand o fata virgina cred ca trebuie sa fii 1 pic mai atent cu acea fata, fata de restul fetelor care nu sunt virgine.

| joy a răspuns:

Ingersah, dar tu ai probleme cu Lory? daca nu-ti convine, nu te mai lua de ea, raspunde tu la intrebari mai pertinente oentru creierul tau. fata intreaba, nu da in cap nimanui.prietenul meu imi spunea ca virginitatea mea a fost cel mai frumos cadou pe care i l-am oferit! Eu cred ca vor fete cuminti, virgine...bine cei care au pretentiile astea trebuie sa le indeplineasca si ei!

| claudiarebecca a răspuns:

Nu mi se pare... si daca esti virgina poti sa nu ii zici decat dupa 2 saptamana si sa risti sa nu te creada niciodata pentru ca ai fost prea buna laughing

| N538961518 a răspuns:

Of course!

| yoo_6578 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic unora da pentru ca daca dezvirgineaza o fata se cred cei mai tari pentru ca au fost primii di viata lor si daca fata nu este virgina atunci tace si merge mai departe fara sa se mandreasca(desigur se pot mandri daca fata este o frumusete sau ceva de genul acesta) deci concluzia este ca 65 70 % din baieti le plac fetele virgine big grinbig grinbig grin

| sorinho a răspuns:

Cu experientaaaa! Nu va mai puneti intrebari stupide... nu mai vreau virgine! E greu sa o aduci sa faca ce vrei tu... pana capata incredere... pana ii spui de 188000 de ori ca o iubesti si ca nu e nimic anormal... offf. greu dom'le... greu!

| arsenia a răspuns:

Sincer da chair dc nu vor sa recunoasca. le pasa dc chiar tin la persoana respectiva daca ii numai o aventura nu

| ingerash_6819 a răspuns:

Cati ani ai?
sau
Ai o problema cu subiectul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cred ca le plac mai mult cand sunt virgine in primul rand ca sa fie ei primii si in al doilea rand k poate cred ca sunt mai naive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa spui k beietzilor le plac mai mult alea cu experienta cand la ei le plac mai mult alea virgine si stiti de ce? pentru ca se excita mai tare...big grinbig grinbig grin e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sunt mai sigure si le poti schinjui mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca baietilor le plac si virginele si cele experimentate depinde si de baiat ce stiu sigur este k un baiat se excita mai mult cu o virgina decat cu una experimentata si asta o stiu din experienta propie :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat virgine in sensul propriu, virgine in felul cum se com