| anonim_4396 a întrebat:

Le mai plac baietilor fetele virgine? sincer...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Normal ca imi plac, mie nu-mi plac fetele care nu sunt virgine mai ales eu daca nu gasesc una virgina nu am de gand sa raman cu una care a facut-o.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ati raspuns cu totii, v-ati spus parerile.Frumos.Deci tu "purenerve",iubesti virginele,da? Cam cate virgine consideri ca meriti tu personal? Mai baiatule,tu inca nu stii nici sa iubesti,nici sa respecti, faci parte din categoria pe care fetele o evita, stilul "smecher" si "golanas" care nu are parte de aceasta marfa rara care e o fata virgina.Si cand vorbesti de Iceman, ridica-te in picioare.Baiatul asta stie ce spune,a dovedit-o de atatea ori(uita-te la raspunsurile lui), ca orice as spune eu, e putin.

| mgtow a răspuns:

Purenerve bine cum zici tu dar tu ce esti? Hai ca iti spun eu: un copil cu minte scurta si nu stie cat face 2+2 asa ca gura mica ca tacut esti mai frumos desteptule.

| Flav a răspuns:

Ce sa le placa? Cum? Ce-i aia? Hai sa nu vorbim de minuni la inceputul saptamanii.
@Iceman: la o astfel de conceptie, ai sa ramai singur cuc.

| Julia89 a răspuns:

Cred ca da,pentru ca e altceva atunci cand un baiat iubeste o fata vrea sa fie primul (ma intelegi)e vb de orgolui lor, nu e neaprata nevoie sa fii virgina in ziua de azi, pur si simplu daca relatia nu merge sau poate nu te satisface normal ca il parasesti doar nu o sa stai cu unul care e dus rau

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da,doar ca sunt unii nesimtiti care profita de ele.

| TheSpecialOne a răspuns:

Depinde, daca cineva te vrea pentru ca te iubeste e chiar si o onoare pentru el sa fie primul dar daca te vrea cineva care vrea doar placeri acela nu va aprecia deoarece nu ai experienta si nu va fi la fel de distractiv...

| BlueDreams a răspuns:

Si inca cumlaughing)sunt tare mandri daca baga in patul lor o virginalaughing.

| purenerve a răspuns:

Iceman esti tampit! da ne plac fetele virgine! sfat personal dai virginitatea unui baiat care chiar merita nu ca iceman care e un tampithappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok mersi pentru pareri...

| ionicutza1234 a răspuns:

Pai uh nu trebuie sa ii zici lui ca esti virgina

| Stefan_4237 a răspuns:

Nu