| obsesion a întrebat:

credeti ca baietilor le plac fetele virgine mai mult decat fetele ce nu mai sunt virgine?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Eu cred ca da.In primul rand pentru ca este"curata" si probabil cuminte.In fetele usoare pe care ei le abordeaza vad o oportunitate de as mari experienta in privirea vietii sexuale, insa nu pun sentimente, in timp ce cu o fata pe care ei o considera cuminte se comporta total diferit.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e virgina si vrea ca eu sa o dezmembrez ma simt mai fericit. Suna aiurea dar e ca si cum ar fi o masina noua si eu sunt cheia care ii da primul contact.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa se inteleaga ca o fata virgina nu e sfanta, si una care nu mai e virgina, nu inseamna ca e curva pe centura!

Aveti grija, virginelor, ca si voi o sa va dezvirginati la un moment dat si nu cred ca v-ar conveni sa vi se spuna panarama doar pentru ca ai facut-o cu persoana iubita!

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Bineinteles ca beietilor/barbatilor le plac fetele virgine mult mai mult decat alea care nu mai st virgine. Mai ales in pat vor sa fie number 1 le place sa fie si, daca se poate, primul barbat. Si singurul. Nu suporta concurenta si devin foarte gelosi.batting eyelashes

| unnimeni a răspuns:

Depinde.
De exemplu in cazul meu, sunt de 3 luni cu o fata virgina si totul e frumos. Cand am ales'o nu am stiut asta, doar banuiam. Acum ma bucur ca este virgina chiar daca gandul ca vom face urmatorul pas mai tarziu ma apasa incet, dar pana la urma doresc sa am o iubita nu o fata care sa imi satisfaca doar nevoile trupesti.

| Vali87 a răspuns:

Daca e vorba de o fata la care tin sa zicem ca e prietena mea si e virgina, chiar nu stiu ce sa-ti raspund. Pentru ca dat find faptul ca e virgina stiu ca la fete e mai greu la inceput si nu m-as simti deloc bine sa o vad cum o doare. In cazul asta prefer sa o chinuie altul si nu eu. Nu sa fie cu mine si sa o faca cu altul, sa nu ma intelegi gresit. Dc a facut-o cu altul inainte sa fie cu mine, nu am nimic impotriva.
Pe de alta parte, gandul ca e pura nu a mai atins-o nimeni, ca eu ar urma sa fiu primul baiat din viata ei mi-ar place trebuie sa recunosc. Dc ar vrea sa o faca cu mine si e virgina m-ar face sa ma simt deosebit, inseamna ca sunt important pentru ea, nu?
Darr nu vreau sa ma intelegi gresit, dc nu e virgina asta nu inseamna ca nu voi tine la ea, nu o voi iubi la fel de mult.

| CybeRAthlete a răspuns:

Eu unul nu fac prea mare diferenta. Intradevar, e altceva cand initiezi pe cineva in arta sexului, dar poate fi la fel de interesant atunci cand ea are o experienta mai vasta sa zic asa si mai poti invata anumite "trucuri"... ca vorba aia. toata viata invatam si tot... praf murim happy
bafta

| d3utzsa a răspuns:

Unii adora ca fetele sa fie virgine iar altii prefera nici sa nu auda de ele!

nu stiu care este motivul, dar majoritatea le prefera pe cele virginebig grin

| Roby1992 a răspuns:

Acum depinde si de baiat...

| beeepp a răspuns:

Dupa parerea mea, baietilor le plac fetele virgine decat cele care nu mai sunt virgine, deoarece o fata pura (pe care nu a atinso niciun barbat) este ca o comoara nepretuita.Pentru ca in sfarsit a intalnit o fata pe care sa o protejeze si iubeasca.Sti de ce un baiat se uimeste cand aude ca o singura fata dintr-o multime de fete(cu care s-a culcat)este inca pura si neatinsa? Deoarece dintre toate fetele cu care s-a culcat, doar una i-a picat cu tronc, si aceea este fata cea mai retrasa dar neatinsa, care nu i-a dat atentie si mai mult il respingea.Deacea baieti sunt atrasi mai mult de fetele cuminti.Deoarece acele fete le provoaca, dar in aceelasi timp le produce un anumit respect pentru respectiva.Si cu cat mai mult il v-a provoca, cu atat va incepe mai mult sa lege un sentiment numit dragoste pentru comoara lui. Stiu ca am scris mult, sorry, dar am incercat sa te ajut cat ma mult, iubita:* funda..plsspuppy dog eyes

| Raluuuu a răspuns:

Datongue nu stiu de ce, dar DAwinking