| Itstimetosayhello a întrebat:

Baietilor le place sa faca pe nebunii?
in special cu fetele pe care le plac si dupa ce acestea ii refuza(orice tip de refuz...frumos sau urat, ca doar baietii nu suporta sa fie refuzati, nu?)? adica sa le zica chestii gen:esti urata, arati ca o vrajitoare, mi-e sila de tine, am facut misto de tine, etc.

Răspuns Câştigător
| raduraduu a răspuns:

Da eu personal nu suport. Dar nu fac o fata urata sau cum ai spus tu acolo.Eu le zic ca nu le-am placutlaughing)).

| Itstimetosayhello explică (pentru raduraduu):

Ok, nu esti singurul, ca niciun baiat nu suporta, sunt sigura, diferenta dintre ei este si de ce le zic acelor fete dupa ce ele ii refuza.La 15-16 ani sunt si dementi, incat nu mai stiu cum sa le faca sa sufere pe fete...

| raduraduu a răspuns (pentru Itstimetosayhello):

Poi eu am 16 ani neimpliniti si nu fac asa.Nu ma razbunlaughing.

| Itstimetosayhello explică (pentru raduraduu):

Pai eu cred ca tu esti cu muult mai mult bun simthappy, il plac eu pe unul care nu a vb in viata lui cu ***, de exemplu, deci mai sunt si exceptiihappy

4 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Daaaaaaaa le place. dar daca ajung la jigniri mie personal mi se par lipsiti de personalitatewinking (cine nu are respect pentru altii nu are respect pentru el insusi)