| BitzaTha a întrebat:

Baietilor(unora) le place sa vada 2 fete sarutundu-se, ei bine eu sunt fata si ma excit rau de tot atunci cand vad doi baieti sarutandu-se. Sunt eu mai ciudata sau care-i faza?

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Adica, atunci cand vezi doi gay ca... se saruta? Noh, probabil e ca si la baieti : cand vad 2 fete ca se saruta, se gandesc : "Mai, ce bine ar fi sa le am pe amandoua!" Probabil ca si tu gandesti tot asa.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu, nu esti! Fiecare are propriile fantezi si placeri. e ceva normal

| T0T a răspuns:

Nu e ciudat.

| OldSoul a răspuns:

Avand in vedere ca esti fata e normal sa iti placa.

| SkyPilot a răspuns:

As zice ca esti. Mie, ca baiat, imi e o sila teribila de asa ceva. Faca ce vor, dar de preferat nu in public.