| inna a întrebat:

De ce un baiat, desi ii place de o fata se afiseaza in fata ei cu alte fete, amice de ale lui sarutandu-le pe obraz sau imbratisandu-le?( privind apoi la fata sa vada daca aceasta a observat)

Răspuns Câştigător
| DiMoDi a răspuns:

Cred că din dorinţa de a-i sugera "vezi, ea mă place, ţie ce impresie îţi fac?! hai, reacţionează şi dă-mi un semn!" happy

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este imatur si de fapt nu-i place fata respectiva, ci ideea de a fi cu ea. Crede-ma, baiatul care te va placea va avea ochi numai pentru tine, nici in ruptul capului nu va imbratisa alte femeie, mai ales de fata cu tine, fiindca e neplacut si lipsit de respect. Doar ca baiatul asta de care vorbesti, este in mod sigur foarte tanar si incepator in ale relatiilor. El este mai degraba incantat de ideea ca poate avea o relatie, ca il plac fetele, inca nu are sentimente adevarate pentru o fata anume.

| moonY a răspuns:

Incearca sa aprinda in tine dorinta de a'l avea. a reusit? atunci da'i un semn ca il placi si tu.si succes!

| andreea_8479 a răspuns:

Vrea sa vada daca fata respectiva chiar este interesat d el, daca este geloasa cand il vede cu alte fete vrea sa vada reactia eitongue
insa nu trebuie sa picam atat de repede in 'capcana' astawinking... un baiat care chiar vrea cv serios de la o fata eu cred ca nu ar trebuie sa faca asta, ar trebuie sa lupte pentru ea nu sa o indeparteze purtandu se ca un copil rasfatat sa sp asawinking...

poate face sh fata acelasi lucru ca sh el.at vom vedea cat de interesat este d ea(ori inceteaza sh vine la ea ori...continua sh fata ar trebuie sa il ignorewinking )

| iiirrriiisss a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa. Din punctul meu de vedere este un gest imatur, pe care-l regasesti in special in perioada adolescentei. Oricum, mie intotdeauna mi-au placut fazele astea, desi le consider imature si alea alea. probabil ca a vrut sa vada daca te intereseaza persoana lui. si aceasta a fost singura modalitate care i-a venit in cap. big grin

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pentru a o face geloasa e simplu.Si la mine a fost ceva asemanator.
Numai ca tipul acela ma placea, dar mie nu de el. S-a cuplat cu una si cand era cu ea se tot uita la mine.hee hee

| guess_who a răspuns:

Pentru ca poate.
Pt ca nu are nicio obligatie fata de fata care il vede.
Pentru ca ii arata ce pierde daca nu el.
In concluzie, pentru ca e liber sa faca asta.

| xtreme a răspuns:

Pentru ca asa sunt toti baietii! Nu se pot abtine sa nu faca prostioare in fata unei tipe chiar daca cea de langa e prietena ta sau e tipa de care iti place! Corect?

| clara a răspuns:

De prost happy

| bc83boom a răspuns:

Prostie, fala, impresii, fudulie si lasitate, nu are curaj sa-ti spuna asta, detesc lucrul asta, nu ar fi mai frumos sa te invite undeva si sa discutati, sa-ti spuna ce simte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o faca geloasa, sau sa se de-a mare gigolo nimic altceva.sa faca si fata la fel sa vada k dupa aia nu va mai fi el asa, o sa devina el gelos.si daca nu at sa ii arate indiferenta din partea ei si at sigur se cuminteste baiatu si umbla el dupa ea.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sa-ti faca in ciuda dar el tot te place in adancul inimii lui laughing

| deya16 a răspuns:

Sa te faca geloasa si sa devii periculoasarolling on the floor

| anonim21 a răspuns:

Stiu ca e nepoliticos sa raspund printr-o alta intrebare dar... nu e evident?

| scumpica4u a răspuns:

Pentru ca el crede ca asa o atrage mai mult...ca o face geloasa si ca o sa vina ea la el... daca ma intrebi pe mine asta e o prostie. pup

| oanalushaG a răspuns:

Pentru ca vrea sa vada reactia ta..sa vada daca il placi si tu...