| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa nu ma excit atunci cand prietenul meu imi pune mana pe sanii?
faza ciudata e ca multe fete spun ca se exicta insa eu nu. ce ar trebui sa fac?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E normal, probabil e el mai stangaci si nu stie cum sa faca sau nu e o zona erogena pentru tine.Ar trebui sa ii arati tu cum sa te atinga pe sanii, ce iti face placerehappy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E o zona sensibila, dar important e sa stii ce te excita si sa il inveti si pe el. Asta in cazul in care sunteti suficient de apropiati.

| Vizitiul a răspuns:

Poate nu sanii sunt unul din locurile tale sensibile, poate ai alte puncte in care te excitihappy

| Atotstiutorul a răspuns:

Da foarte normal, e posibil sa fi chiar frigida vezi sa nu ii spui prietenului tau asta pentru ca l-ai distruge, tine pentru tine si gata! vei traii toata viata cu problema asta!

| lacrimi a răspuns:

Nu pune el mana cum trebuie, probabil ii framanta laughing

| SexyChick a răspuns:

Da depinde de fiecare fata tongue
nici pe mine nu ma excita chestia astahee hee
stai linisita nu e nimic grav big hug
nu trebuie sa faci nimic...
doar trebuie sa aflii impreuna cu prietenul tau ce lucruri te excita si ce lucruri nu tongue
te puphappy

| RainDrop a răspuns:

Este normal, unele nu, altele da, asta e

| Archy37 a răspuns:

E normal, nu e o zona erogena...prietena mea la fel nu se excita, dar sunt alte zone ale korpului unde se excita...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nici-o problema, poate nu stie el sa te atinga cum trebuiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pune mana cand esti imbracata e cam greeu sa te exciti.:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa devii barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca asta te excita atunci zi sa iti puna mana pe p____a

| ruoxiii a răspuns:

Nici eu nu ma excit atunci cand imi pune mana pe saniwinking
. eu zic ca este cat se poate de normalhappy... depinde si de controlarile tale emotionalehappy:*