| unaboona a întrebat:

Baietziiiiiiii! fac un sondaj happy... v-ar placea ca prietena voastra sa aiba un tatuaj? ce parere aveti despre fetele tatuate?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tatuaj nu. Pierce în limbă, mi-ar placea

| Cypronge a răspuns:

Nu mar deranja daca ar avea un tatuaj, atata timp cat e ceva facut cu gust si sa nu fie o stupiditate, si find tatuaj ar trebui sa il vad zi de zi.
Decizia ii apartine ei daca isi face sau nu, dar daca e implicata intr-o relatie de durata cu o persoana atuncea ar trebui din respect pentru partener sa ii ceara opinia pentru ca intr-un cuplu orice decizie trebuie luata in 2.

| Sperman a răspuns:

Daaa mie imi place, chiar am avut o prietena care avea un tatuaj pe picior. Avea si pirce in limba si buza. Adoram sa ma joc cu pirece-ul ei de la buza.
Deci in concluzie, da mie imi place. Acuma depinde si de gusturile fiecaruia.

| Sperman a răspuns:

@VLAD : Esti un taran obosit, prespupun ca ai tai sunt niste masochisti.winking

| GuessWho_8607 a răspuns:

Daa, si nu numai unul. Bine, acum sa nu exageram...

Răspuns utilizator avertizat
| wannabe a răspuns:

Da love struck mi-ar place sa aiba un tatuaj pe burtica.

| spad3r a răspuns:

NU prea, dar e decizia ei.

| valy1233 a răspuns:

Una foarte buna big grin

| purenerve a răspuns:

Deja si sa fumezi si sa te tatuezi este demodatlaughingsi daniel tu esti un tampit fiecare e cu parerea luitonguemie sincer numi plac fetele tatuate par niste vagaboante a si pe deasupra cand imbatranesc si se zbarcesc miar palcea sa va vad nevestele cu unt atuaj deformat si asa mai departelaughingfiecare acum cum gandeste

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Da, nu ar strica unul mic intr-un loc mai ascuns al corpului thinking

Despre fetele cu tatuaj imi dau impresia ca au tupeu si ca stiu ce fac... ca nu sunt niste tocilare speriate ca de bombe... imi dau impresia ca sunt active si ca le place distractia, ceea ce nu e rau deloc.

| GoguSteriade a răspuns:

Da, mi-ar placea sa aiba mainile ca ale lui Kat von D. love struck Dar sa nu fie niste tatuaje din alea facute deasupra curului, de le au toate martaloagele...

| alienware a răspuns:

Fetele tatuate sunt mai sexy, parearea mea thinking

| yoAnonimul a răspuns:

Da mie mi-ar placea! Funda :X?

| PoiSoN_6490 a răspuns:

Ar fi chiar misto, dar sa fie unu de bun gust si daca se poate in zone care se pot acoperi usor happy

| yonyka a răspuns:

Da mi-ar placea sa aiba un tatuaj care sa reprezinte ceva nu sa fie facut la intamplare, iar despre fetele tatuate nu am nimic in potriva dar ar fi frumos sa nu exagereze( unu- doua tatuaje, nu pe tot corpul). sper ca ti-am fost de ajutor si sa fie cel mai bun raspuns