| Sensitive a întrebat:

Ce parere aveti de fetele/femeile care au tatuaj?

Răspuns Câştigător
| AlexUtza3q a răspuns:

Un tatuaj finut merge la o femeie dar nu foarte evident cum ar fi pe tot spatele pe tata mana etc... ceva, un citat mic la incheietura sau pe umar un fluturas! Ar merge! Funda?

12 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Daca-ti faci unul ca al lui Mike Tyson nu cred ca ai arata prea bine happy

| Cristina45 a răspuns:

Mie mi se par ok ....adik tot persoane normale sunt si cele tatuatebig grin si plus ca mie imi plac tatuajele dar nu imi pot face din cauza tatalui meu care nu ma lasa angry

| anabahebak a răspuns (pentru Cristina45):

Tatal tau nu te lasa pentru ca cand o sa fii la varsta lui o sa iti para rau straight face

| Laugh25 a răspuns:

Mie mi'ar placea un tatuajtongue
Dar cand o sa fiu mai marelaughing
nu stiu la fete. ceva simbolic, michappy

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Depinde ce fel de tatuaj. Daca e unu mic simbolic da e dragut dar daca e unu enorm cu serpi si cap de mort e deja prea... exageratstraight face.Si nu stiu ce sa cred despre oamenii[nu doar femeiile] care isi fac acest gen de tatuaje :-&!

| viitortatic a răspuns:

Lumea de azi inca este ostila fata de tatuaje,mai ales la femei, ele sunt considerate ca fiind "usoare"

cand iti faci un tatuaj nu te gandesti la ce zice lumea,ci la ceea ce simti tu
in tatuaj exprima ceva,este un mod de a te exprima, numele copilului,numele sotiei, un desen reprezentativ

am o prietena care are mai multe tatuaje pe corp, sunt frumoase si arata bine, ii scoate in evidenta anumite parti ale corpului ( are unul pe glezna, micut ), ii scoate in evidenta picioarele frumoase, altul pe ceafa (mascat de par ) de cele mai multe ori, cand e dezbracata arata bine acel tatuaj

Eu nu judec persoanele dupa aparente, altii, nu stiu
Daca te hotaresti sa iti faci un tatuaj ai grija unde si ce fel de ac folosesc respectivii

Daca totusi nu esti hotarata, fa-ti unul temporar, vezi cum te simti, cum se uita la tine, ce spun prietenii, daca nu te simtii bine el va disparea, daca iti place, poti oricand as iti faci unul permanent

Daca te hotaresti sa imi spui la ce pret l-ai facut si dimensiunile
ai grija
bafta

| ZozoleDeLămâie a răspuns:

Nu imi plac de fel fetele cu tatuaje âââuu nu mi-as face tatuaj in viata mea bye funda? pssadsunt fata si stiu ca nu arat bine pentru ca cunosc fete cu tatuaje si pirsing-uri):*

| babyalexa a răspuns (pentru ZozoleDeLămâie):

Esti sigura? Crezi ca un tatuaj influenteaza cu ceva frumusetea femeii? Depinde de tatuaj, de locul unde alegi sa il faci, etc.Dar sa spui ca fetele cu tatuaje nu arata bine e deja prea mult.

| ZozoleDeLămâie a răspuns (pentru babyalexa):

Daca vreau sa-mi arat parearea nu inseamna ca o sa ii influentez decizia daca mie nu-mi place nu ma poti ccumvinge sa-mi placa si gata

| Arix a răspuns:

Eu ador tatuajele puppy dog eyes.

| Haos_Dragos_1977 a răspuns:

Depinde de tatuaj. Foarte rar am vazut femei care sa le stea bine cu un tatuaj pe toata mana... dar exista! tatuaje mici... chiar le sta bine