| Cristi9997 a întrebat:

Barbati v-ati simtit vreodata atat de incompetenti incat sa se dea la voi femei de toate vârstele care de care mai frumoase si de nota 10 chiar si din neam de vedetã si voi sa va bateti joc de ele? Sau asa ceva poate fi ireal?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iar visezi?

| mihai69 a răspuns:

După ce am învățat să scriu și să citesc corect, nu m-am mai simțit niciodată 'incompetent'.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incerc sa inteleg ce anume ai vrea sa afli thinking

| Cristi9997 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca pe tine te o bagat in seama nepoata aleia care a fost cu Ion Tiriac si e vedetã pe canal d de pe un cont cu 5 followeri doar pentru ca barbatii o vor numai pentru fizic si vrea sa te atraga doar prin caracterul ei sa nu se simta chiar asa nasoala si sa mergi pana la Suceava, pardon Iasi si s-o cordesti rau de tot.

| Goete a răspuns:

Nu.
Niciodata nu m-am simtit atat de "incompetent" ca tine

| VoidEternal a răspuns:

TPU
.
Locul unde gramatica vine să moară.