| alynusha a întrebat:

Bay la majoratu fratelui meu am realizat ca imi place d un prieten foarte bun d al lui cu toate ca il stiam d mai mult tp... d la o fata a aflat ca il plac. din pacate el mi-a sp ca nu putem fi impreuna din respect pentru fratele meu chiar daca ma simpatizeaza si ar mai fi ceva el are 16 17 ani sad a sp ca ar mai fi o problema si cu varsta can am auzit am inceput sa plang si m-am purtat ca un copil el sp ca il fac s se simta prost ca stau suparata s-a uitat tota seara la mine si a fost alaturi de mine desi gura lui sp ca nu poootem fi impreuna felul in care ma privea sp alt ceva c s fac i-am facut o impresie proasta despre mine si nu stiu cum s schimb asta

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oricum nu conteaza. Tu ai demonstrat exact ce ti-a spus el: ca nu puteti fi impreuna si ca esti prea copil pentru o relatie. Din experienta mea, incercand sa repari lucrurile, mai ult le vei strica. Lasa-le asa si gata. Te porti ca un copil fiindca esti un copil si nu e absolut nimic rau in asta. Cand ai sa te maturizezi, ai sa te porti ca un adult. Dar nu e nici o graba, vei avea atatea griji si probleme atunci, incat vei regreta momentele linistite din copilarie.

| BlueHusky a răspuns:

Incepi prin a schimba felul in care scrii... e obositor.