| Shine a întrebat:

Big problem! Aseara, m-am culcat cu prietenul meu pentru prima data si nu prea mi-a placut pentru ca o are ff mica si nu am simtit nici o placere.As vrea sa-i spun sa ia viagra ca sa pot sa simt si eu cate ceva dar nu stiu cum. Eu am auzit ca asa se mai intareste putin si sincer are nevoie. Cum sa fac sa accepte? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

Nu marimea lui conteaza in mod deosebit ci faptul ca voi nu va cunoasteti indeajuns incit sa va completati reciproc lipsurile. faptul ca nu are o erectie puternica se poate datora fie emotilor fie ca nul atragi in mod deosebit, incerca sal stimulezi putin, folosesteti imaginatia, nu pastile pentru ca nu dau rezultatele vazute de tine in reclame.baza ramine in comunicare sinceritate si preludiu corespunzator.

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Nu te prinde ipostaza asta. Trebuie sa fii inteligenta ca sa faci pe proasta straight face

| ionut7782 a răspuns:

Viagra nu are nici o treaba cu marimea penisului lui. cel mai mult conteaza preludiul si trebuie sa te cunoasca indeajuns sa te excite pana la un anumit nivel.comunicarea este cea ce va rezolva problema. poate avea si ejaculare rapida dupa care este normal sa se inmoaie.asa ca comunicarea e singura solutie.

| HelpBoy a răspuns:

Lol mai bine nu ii zici ca se supara

| Shine explică:

Roxpau, eu am zis ca poate se mai intareste. Asa sper.

| Shine explică:

Азбука, stai linistit! Stau mai bine ca tine la capitolul inteligenta!

| Shine explică:

Multumesc tuturor de ajutor! Adevarul este ca nu eu am aceasta problema ci prietena mea. Eu am pus aceasta intrebare pentru a o ajuta si chiar ati reusit sa o faceti sa inteleaga anumite lucruri. Multumesc din nou:*

| roxpau a răspuns:

Viagra iau oameni carora le-a scazut potenta nici decum pentru marirea,, problemei''

| roxpau a răspuns:

Ai putea incerca sa,, te joci '' sa ii,, trezesti interesul '' asta ar fi solutia nu viagra sau alte minunati ce pot sa ii faca mai mult rau decat bine

| black24 a răspuns:

Nu te complica, gaseste altul... daca te simti nesatisfacuta poti apela la mine oricandwinking

| GangstaLuv a răspuns:

Nu tea satisfacut deloc? doamne da de cat o are 7-8cm, mai bine lasa-l, cauta altul, doar nu ai vrea sa stai o viata cu una de 8 cm pedeasupra si "malaiata" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrul asta ii mai grav ca orice.NU prea ai ce faca ca ea nu se mareste pana`i p...laughing doar sa mai tragi u putin de ea o sa mai creasca depinde cati ani are el.Viagra iau aia batrani care nu mai au potenta in nici un caz pentru marire. Daca ii zici treaba asta o sa se supere urat, incearca sa ii spui totusi mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca esti putin nesi sa eu zici in fata? pe tine nu tear deranja daca ai fii in locul lui?

| Pixxie_9304 a răspuns:

Pe net mai sunt mesaje publicitare gen: marirea penisului cu 4 cm sau whatever. Incearca sa ii arati un mesaj din ala si zii ceva de genu: Iubitu nu crezi ca ar fi placerea mai mare daca ai avea penisul putin mai mare?batting eyelashes