| anonim_4396 a întrebat:

Big problem! sunt cu un baiat pe care nu il iubesc, dar el ma iubeste. pur si simplu nu simt nimic pentru el. a zis ca daca am sa ma despart se taie cu lama si nu vreau sa faca asta.cum sa-i spun cu frumosul ca nu-l iubesc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El te ameninta ca se taie ca sa nu te desparti de langa el si mai ales spune-i ca nu mai esti cu el sa faca ce vrea doar stai linistita ca nu va face asa ceva cu lama.

| george89 a răspuns:

Eu zic sa-i dai papucii, nu ai nicio vina daca el se taie cu lama, e alegerea lui, el profita de tine ca stie ca asa o sa stai cu el. asa ca lasa-l in lama luihappy. parerea mea

| erAss a răspuns:

Nu potihappysincer am trecut prin asta.sunt baiat`winkingam fost cu o fata era obsedata de mine si zicea ca se arunca daca ma despart de ea...singura sansa e sa se desparta el de tine

| TraficanthaDePufuletsi a răspuns:

PATETIC! Prin asta am trecut si eu pe mine chiar m'a mintit ca s-a taiat cu lama merew merew cand vroiam sa ma despart de el imi spunea ca se sinucide si etc raised eyebrows era la fel eu nu il iubeam si el ma iubea si am stat cu el pana m-am indragostitt de el si dupa m'a lasat oh go on