| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

Heii, nu stiu ce e cu mine.SInt cu un baiat de 3 luni il iubesc de doi ani, si el stia asta dar sintem de 3 luni impreuna.Ma iubeste mult love struck
dar eu citeodata am momente cand nu mai vreau sa fiu cu el, dar citeodata il iubesc atit de mult si simt nevoia sa il sun in momentul ala si sa ii aud vocea sa ii spun ca il iubesc.Am starile astea de multe ori.
Dar se intimpla citeodata sa vreau sa ma despart de el nu stiu de ce.
Eu stiu ca ma iubeste love struck si cind sint cu el fata in fata nici nu stiu ce sa vb ca sa nu vb ceva greesit si sa il dezamagesc si cind ma cuprinde am niste emotii atit de mari, fluturoi in stomac. (nu am avut primul sarut)
E normal ce simt?
Ce credeti?

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Da e foarte normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie s iti faci griji in privinta a ce sa vb cu el! fii tu insuti si totul va fi ok! cunosc sentimentul de la inceput, dar e trecator, asta pana cand nu o s se intample ceva ce o s schimbe totul