| loveflorenciabertotti a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat urgent! Deci am 15 ani si am cunoscut pe un site un baiat foarte dragut si grijuliu cu mine, el este din acelasi oras cu mine, si a zis ca se va muta chiar in bloc cu mine! Eu sunt foarte fericita, doar ca eu am prieten si nu simt nimic pentru el, sincera sa fiu il iubesc pe celalalt baiat, nu gresesc il ador love struck! Si nu stiu cum sa ma despart de celalalt, eu sunt corecta si nu vreau sa il insel, cu celalalt baiat am discutat pe mess, si a recunoscut ca ma iubeste, dar a zis ca nu crede ca ere vreo sansa cu mine daca eu am prieten, eu i-am zis ca sincer nu il iubesc pe celalalt baiat! Deci ce sa fac cum sa ma despart de baiatul acela, nu vreau sa-l jignesc si stiu ca el ma iubeste dar eu nu! Ce sa fac, vreau un sfat! Si acum am vorbit cu baiatul respectiv si eram pe cale sa-i spun ca nu-l iubesc dar m-am gandit sa va intreb si pe voi! Dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Bringthatbass a răspuns:

Ar trebui sa-i spui adevarul! Dar mai intai intalnestete cu celelalt baiat. Poate fi doar o farsa, daca tia trimis pose poate sunt de pe net. Eu zic sa fi sigura, iar despre celelalt baiat, spune-i! Poate dupa o sa fie si mai rau. Dar ar fi mai bine sa nu-i spui motivul! Spune-i in fata, nu la telefon sa pe mess.

2 răspunsuri:
| anonym_5376 a răspuns:

Pai ii spui cu frumosul ca ai cunoscut p altcineva, si iti pare rau dar chiar nu prea mai simti nimic pentru el.Ii spui sa nu se supere.Si gta

| dewtza a răspuns:

Pai daca ziceai ca esti corecta spune-i ca nu-l iubesti si o sa fie bine ...succes