| Denisa a întrebat:

Sunt cu el de 2 luni si ma simt ciudat. Este foarte dragut si ma iubeste, ice el dar eu nu il iubesc si mi se pare ca ma folosesc oarecum de el. Am fost la inceput doar amici, foarte buni amici, si acum as vrea sa ma despart de el si ma tem ca ma va ura... simt ciudat, rea. De 2 saptamani ma tot gandesc: sa ma despart de el sau nu? Dar mi-este jena sa ii zic: vreau sa ne despartim. Mereu i-am spus inapoi ca il iubesc si acum, daca ii voi zice de despartire ma va crede mincionoasa ca na, i'am zis cu 2 zile in urma ca il iubesc si acum deja s-a schimbat situatia. Nu am motive serioase sa il parasesc, este cred cel mai dulce baiat de pe planeta, ma deranjeaza doar ca e timid si ma simt ciudat in preajma lui. Ce sa fac? Ma simt atat de prostcryingvreau sa suferesadfaza:suntem si in aceeasi clasa, si sunt cativa colegi care au vrut sa ne desparta, sunt si fete care il plac. Totusi nu m-as simti bine daca ar incerca sa ma faca geloasa. Nu stiu nimicstraight face A mai fost cineva in situatia mea? Ce sa fac?crying((( Simt ca tin la el doar ca la un amic bunsad

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu suferi doar de lipsă de creier.
Din cauza celor ca tine, bărbaţii devin misogini!

3 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Eu am trecut.insa eu am stat cu el doar o luna:d.si i-am lasat mesaje pe mess in care i-am explicat c nu mai simt nimic pentru el.si si-a schimbat atitudinea total fata de mine.si c m-a durut cel mai tare si ceea ce m-a facut sa realizez c ink il mai placeam a fost cand. dupa 2 zile s-a combinat cu cea mai buna prietena a mea.acum l-am lasat in pace sa vada c scorpie are langa dansul. ea a intervenit mult in relatia noastra din cauza ca-l placea m rog, e mult de povestit.insa daca crezi c nu mai are sens.mai bine il lasi.pentru c stand cu el ii faci mai mult rau si tie si luibig grinbig grinbig grin.pan la urma tot va trebui s t desparti de el.si el tot va suferi:d.si intr-un fel iti bati joc de el.eu as am gandit cand m-am despartit de prietenul meu.winkingsper s nu reactioneze ca la mine si daca vrei sa mai vb cu mine ai idiul meu. ely_bebe12 tongue

| alexandra11 a răspuns:

Am trecut prin asa ceva... dar eu nu ma las cu unu cu doua si decat sa-l vad cu alta,,, era dorit de multe fete...asa ca l-am mai pastrat putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost! Stii ce sa faci? Spune-i ca deocamdata nu puteti tine legatura si o sa fie foarte curajos sa te conviga! La mine a mers!