| Toxicandy02 a întrebat:

Blond sau brunet?, ochi caprui sau albastrii? inalt sau scund? smecher sau mai tocilar? timid sau tupeist? c-walk sau break >dance?sadsper ca am scrs binelaughing funda cu pers care rasp la fel ca minelove struck

Răspuns Câştigător
| TVD13 a răspuns:

Blond:*
Albastri:*
Inalt:*
Smecher:*
Amandoua:* (nu ma pot decide)laughing
Break-dance:*

9 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Brunet, albastrii, inalt, smecher, tupeist, break dancethinkinglaughing

| Sabyynna a răspuns:

Bolnd
albastrii love struck
inalt
smecher
tupeist
break-dace

| danifx2 a răspuns:

La fata
bruneta
albastrii
scunda
intre smekera
tupeista
walk

| KimBianca a răspuns:

Ochi caprui,Intre,intre=]], cateodata timid, cateodata tupeist, break dance!

| Doηηa a răspuns:

Brunet
Albaştri
Inalt
Şmecher+Tocilar
Timid
Break Dance
Fundiţă?

| onofreie a răspuns:

Pentru mine la fata laughing blonda albastri scunda smekera tupeista break-dance

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Brunet
ochi caprui
inalt
smecher
tupeist
Amandouahappy
:X

| Katalinna a răspuns:

Brunet,ochi caprui,inalt,smecher, timid, break dance. happy

| anreyx20 a răspuns:

Brunet ochi alabastri inalt smecher tupeist walk dance cam atit happy