| ÐỄỄẴ97 a întrebat:

Ce ati alege intre un brunet cu ochi albastrii si uh blond cu ochi albastrii?

Răspuns Câştigător
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Daca e vorba de baiat, l-as alege pe cel pe care il iubesc

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde pe care il plac mai mult, poate sa fie oricare dintre ei

| Holocaust a răspuns:

Am o slabiciune pentru brunetii cu ochii albastrii...plus ca am ceva si cu blonzii: nu ma fascineaza deloc.

| HueyFreeman a răspuns:

Sunt brunet si am ochi albastrii. Se pune?

| fadnox a răspuns:

Daca are plete, poate sa fie si verde cu ochi galbeni

| mariukka a răspuns:

Brunet cu ochi albastri

| FuckSchool a răspuns:

Sincer as alege un brunet cu ochii albastri ^

| sokey a răspuns:

Indiferent toti au frumusetea uNDEVA. Dar daca esti stilista ma rog ce oi fi tu e bun un blond cu ochi albastri.

| ÐỄỄẴ97 explică (pentru sokey):

Nu sunt stilista.

| ÐỄỄẴ97 explică:

Si eu as alege tot brunet cu ochi albastrii.Ca blond cu ochi albastrii m-i se pare o combinatie uratanfie ca e vorba de o fata sau un baiat.

| ÐỄỄẴ97 explică:

Eu sunt blonda cu ochi verzi.

| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Eu sunt brunet cu ochi albastri - ma aleg pe mine.

| ÐỄỄẴ97 explică (pentru PaulTheBoneBreaker):

Bravo tie! Si eu tot pe tine te-as fii ales deoarece nu imi plac blonzii cu ochii albastrii.

| IrishCream a răspuns:

Brunet cu ochii albastrii! :X

| funkygiovi a răspuns:

Brunet cu ochi albastri...blonzii ma lasa rece...in majoritatea cazurilorbig grin

| buburuzamea a răspuns:

Eu as alege un blond cu ochi albastri nu un brunet cu ochi albastri...

| gabytza04 a răspuns:

Blond