| 88All4U88 a întrebat:

pentru fete:
mai multe rasp
Ce baiat ati alege?
Blond ochi albastri prostut - fitos, infidel in unele momente
Brunet ochi negri timid - genul de baiat care vrea sa fie singur
Mulatru ochi caprui - fidel, sa se inteleaga cu toata lumea, inteligent

Rasp multe!big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Gabriela98 a răspuns:

Mulatru ochi caprui - fidel, sa se inteleaga cu toata lumea, inteligent

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Am si eu 2 intrebari:
1. "Brunet ochi negri timid - genul de baiat care vrea sa fie singur"; Daca vrea sa fie singur lasa-l in pace, cum sa il alegi daca el vrea sa fie singur laughing?
2. La primii 2 ai pus culoarea parului iar la al treilea ai pus tenul fara culoarea parului, dc?

| Anytsa a răspuns:

Mulatru ochi caprui - fidel, sa se inteleaga cu toata lumea, inteligent
Nu trebuie sa fie prea inteligent, ca ce e mult stricahee hee!

| Marcela a răspuns:

Mulatru ochii caprui-FIDEL, sa se inteleaga cu toata lumea, inteligent ( Ps : dar sa nu fie chiar asa de mulatruhee hee) )