| anonim_4396 a întrebat:

Blondă cu ochi albaştri şi buze pline.
Un tipar sau un om frumos?

Răspuns Câştigător
| CartofiorDulce a răspuns:

Blondă cu ochi albaştri şi buze pline. Sună a fufa cu aere si comportament libertinlaughingSingurul lucru care imi place sunt ochii albaştri.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare femeie este frumoasă în felul ei!
Pa, pa.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Un tipar al unui om frumos dus la extrem. Ceva de genu.
Totusi, exista si tiparul brunetei cu ochii caprui, al tipului inalt, brunet cu ochii verzi. Lumea e plina de tipare. Fiecare alege ce tipar prefera si pe care il urmeaza, adaugand anumite particularitati care transforma tiparul general in ceva mai personal, mai unic.
Baieteii si fetitele (nu fac referire la adolescenti) care vor sa fie "frumosi", "atractivi" incep de la tipar, pur si simplu devin un produs al tiparului, daca au unicitate sau ceva deosebit, il vor personaliza.

Fiecare dintre noi, poate intra intr-un tipar, nu ma refer doar la aspectul fizic.

| OnuOnulică a răspuns:

Blondă.

| neutrino a răspuns:

Un tipar...nimic mai mult.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Prefer roscatele

| sayWhaaat a răspuns:

Nu te indragostesti numai de culoarea ochilor, depinde foarte mult de restul fetei...

| contαbαndonαt a răspuns:

Un simplu tipar.De fapt, mie chiar mi-e sila de combinatia asta, indifferent c-o vad la un barbat sau la o femeie.

| unknøwn a răspuns:

Depinde cât de bine o suge.

| Loreddana a răspuns:

Singurul tipar in cazul blondelor este ca sunt proaste. Mai ales cele cu ochi albastri.

| anonim_4396 explică (pentru Loreddana):

Vai, Loredana! Nu pot sa cred. rolling on the floor))
Cat de rea poti fii! straight face
Adica...adica... eu sunt blonda si cu ochii albastri.
Dar vai, esti foarte rea!

| CartofiorDulce a răspuns:

Dar nu-ti face griji, tu esti frumoasa :*

| AngelBoy a răspuns:

Brunet cu ochi caprui si buze diferentiate ca marime.
Vand masina de spalat vase, mana a II-a.
Vreun cumparator sau om inteteresat?

| madyddd a răspuns (pentru AngelBoy):

Iesi acasa! rolling on the floor))

| Loreddana a răspuns (pentru AngelBoy):

Cuptoare cu microunde ai? Daca da, la ce pret?

| AngelBoy a răspuns (pentru Loreddana):

Am si din alea, da trebuie sa ma vopsesc si sa-mi pun lentile laughing

| AngelBoy a răspuns (pentru madyddd):

As iesi, da nu mai am nici casa ca am vandut-o pe cand eram blond si cu ochi albastri laughing

| Loreddana a răspuns (pentru AngelBoy):

Nu trebuie sa te vopsesti. Eu te plac asa cum esti. Atata timp cat ai preturi mici.

| AngelBoy a răspuns (pentru Loreddana):

Pai si daca am preturi mari tongue

| Loreddana a răspuns (pentru AngelBoy):

Depinde cat de calitativa e marfa... ma refer la aparate

| AngelBoy a răspuns (pentru Loreddana):

Pai la aparate, doar nu la altceva laughing. Calitatea de mana a II-a din pacate

| Loreddana a răspuns (pentru AngelBoy):

Preturi mari pentru produse la mana a II-a? Hmm... mai exista ceva beneficii ascunse? Oferte speciale? laughing

| madyddd a răspuns (pentru AngelBoy):

Oh, nu-i nici o problema baby, te-as lua la mine acasa. laughing)

| AngelBoy a răspuns (pentru madyddd):

Pai vrei sa ramai fara casa laughing)

| DaianaSweeT a răspuns:

Tipar