| ylakiztenurb a întrebat:

Blondele sau brunetele? care vi se par mai atractive(atractive nu doar la corp ci si la caracter si personalitate)

9 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Desteptele!

| Ammizzu a răspuns:

Brunetele. Personalitatea nu se ia dupa culoare si lungimea parului

| Juiceee a răspuns:

Culoarea parului nu inseamna nimic. Poti si urata/frumoasa slaba/grasa desteapta/tuta si asa mai departe. Nu tine absolut deloc de culoarea parului.

Pe langa asta, personalitatea, stii ce inseamna? Cred ca ar trebui sa te informezi.

| ylakiztenurb explică (pentru Juiceee):

Si daca nu conteaza culoarea parului si asa mai departe de ce sp oameni de exemplu ca blondele sunt proaste si multe altele...

| Juiceee a răspuns:

Lumea spune ca blondele sunt proaste pentru ca da, majoritatea "fetelor mondene" sunt sau se vopsesc blonde si sunt toate proaste. De aici si vorba. Majoritatea fetelor astora cunoscute care sunt blonde, isi fac operatii si se imbarliga cu mosi ori devin mari modele cu capul gol.

Sunt si multe cu alta culoare de par care fac asta, si sunt proaste, dar de fapt nu conteaza deloc de culoarea parului. Astea sunt doar prejudecati.

Sper ca ai inteles.

| aculaR18 a răspuns:

Culoarea parului nu are absolut nicio legatura cu personalitatea unei persoane. Ideea ca blondele sunt proaste este decat un stereotip si nu ar trebui sa te legi de aspectul fizic ca sa definesti trasaturile morale ale unei persoane.

| ylakiztenurb explică (pentru aculaR18):

E o simpla intrebare...eram curioasa sa stiu mai multe pareri pentru ca am auzit multe despre blonde si brunete....nu ma leg de aspectul fizic al nimanui

| aculaR18 a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Bine. big grin

Răspuns utilizator avertizat