| Suntsaracnuambani a întrebat:

BN ce părere aveți despre fetele care merg pe strada în moll etc in bustiera

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se cred in Spania, Portugalia... cica le fac alora concurenta laughing

| ReddY25 a răspuns:

Fiecare e liber să se îmbrace după bunul plac dar măcar la limita decenței

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Wow, nu pot sa cred, ai văzut și tu piele?
Fiecare este liber sa se îmbrace cum dorește, dar îmi place ca mulți va luați doar de fete, iar majoritatea " baietasilor " din ziua de azi umbla cu pantaloni lăsați de li se vad chiloții și de multe ori ies pe strada fără tricou, dar noi sa nu ne plângem, nu?

| 199onur7 a răspuns:

Treaba lor cum se imbrac si cu ce se îmbracă. Tu de ce te uiți la părțile intime a femeilor? Dece faci asa ceva? Esti sarit rau care este problema ta cine cum se îmbracă? Terminați cu rahaturile astea.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Că merg, ce aă zic? Ești din ăla care dacă vede piele turbează? thinking

| IreneeDiana a răspuns:

Nu judec o carte după coperta.