| Andreea1944 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care merg pe strada cu muzica tare?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mi egal, doar sa fie atenta la semafoare, masinii etc

| Axys a răspuns (pentru RAY):

Corect!

| Axys a răspuns (pentru RAY):

Pai cred ca sunt bine dispuse happy si cred ca nu asculta des muzica tare :0 fiecare om e liber sa s emanifeste cum vrea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nesimtire... poate restul populatiei nu vrea sa auga zdranganitul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul este ca in public nu se asculta muzica tare, de asta s-au creat castile.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Trebuie sa ai niste casti ordinare sa se auda muzica. Fac parte din aceste fete si, daca nu ma aflu intr-un loc unde trebuie sa fiu atenta, precum semaforul, totul este in regula. Daca esti o persoana care abuzeaza de muzica, astfel incat si/ mai ales pe strada asculti muzica atunci bravo tie, nu gasesc nimic penibil, cum zice un utilizator de mai sus. (doamne fereste) Pur si simplu e pasiune, nu te dai mare cu nimic, nici nu ai cu ce. Este ABSOLUT normal.

| byabubu a răspuns:

E ceva urat si penibil. Pe langa mai e si de prost gust, nu toti ar dorii sa auda in acel moment muzica pe care o asculti si eu personal as crede doar ca te dai mare ca ai un telefon cu card de memorie. Nu fa asta, e penibil.

| Frumystefy a răspuns:

Si eu mai fac asta uneori, dar cu un volum de mijloc. Am o parere proasta de cele care asculta muzica foarte tare si e cam enervant

| Babby18 a răspuns:

Asa fac si eu uneori. laughing

| Anonim132001 a răspuns:

Este ciudat, putin penibil sa asculti muzica tare pe strada mai ales daca este lume in jur, insa daca esti doar tu si prietenii tai nu este deloc rau sa va distrati si sa faceti putina caterinca!✌️