| Alinutcelcurios a întrebat:

Unde pot găsi vreun bar de striptease in Tecuci jud Galați? Ceva idei nu prea cunosc orașul adică cluburile nu le prea cunosc (daca se poate unul cu program și ziua la ora 12-100 PM ))) big grin big grin big grin

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Striptease in Tecuci?
cred ca doar mustar gasesti acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista baruri de striptease niacieri in tara, fiindca sunt ilegale.

Apai, tu copilas minor oricum nu ai voie sa mergi nici in baruri normale, dapai in cele deocheate.

La tine, la Tecuci nu exista sala de dans la Caminul comunal?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, bulăneală de la 12 ziua, că altă treabă n-ai. La Brăila, da.
La noi la Brăila,
La tanti Elvira,
Se vinde și brânza ci kila.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu crezi ca esti cam mic pentru distractii din astea? Trebuie sa ai minim 18 ani pentru acces in astfel de spatii.

| Mitzupitzu a răspuns:

''bar de striptease in Tecuci jud Galați?'' Dar Cazinou gen Las Vegas nu vrei? Cine sa faca streaptease? Pensionarele de 70 de ani?

| VelicanEmilia a răspuns:

Esti minor, n-ai voie. Posibil sa iasa tanti de la etajul 3 pe balcon sa ude muscatele, poate ai noroc si poarta furoul ala transparent prin care se disting bucile. Daca mai asculta si o Irina Loghin sau Fuego, mai mult ca sigur ai sa vezi si un dans sexy.

| VoidEternal a răspuns (pentru VelicanEmilia):

Beggars can't be choosers. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

laughing

S-ar multumi și cu tanti aia, dar ce te faci când stai la casa?

Răspuns utilizator avertizat
| Cutezătorul4k a răspuns:

Ba tecucean *** la noi in oras nu exista club de striptease laughing)
Ne faci tecuciu de ras laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Cutezătorul4k a răspuns (pentru Alinutcelcurios):

Du te acolo si vezi ce e laughing