| TudoooriiitaaaxD a întrebat:

Brigaela sa raspunda daca poate.TPU am o mica problemuta.Am o "secretie" vaginala daca ii pot zice asa.Pana acum cu zile inainte si dupa ciclu era o chestie ca un muc, gelatinoasa si transparenta.Luna asta imi iese o alta chestie alba, gelatinoasa dar sub forma de firimituri. Ce e asta? Tot secretie? Brigaela daca poate raspunde. V: 15ani

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tot secretie vaginala, atata timp cat nu are miros si nu ai mancarmi/usturimi. Secretia vaginala difera ca aspect si calitate in functie de perioadele ciclului menstrual si, uneori, de la luna la luna.

3 răspunsuri:
| Arhanghel a răspuns:

Daca ai facut s_x si tipu s-a eliberat in vaginu tau ar putea sa fie sp_er_ma care s-a intarit pe uterele tale

| paulthegame a răspuns:

Habar n-am sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela este momentan ocupata, se tot mira de cate tampenii scriu unii si altii pe TPU. Da' ce-ai fato, esti prea "cool" pentru a merge la un cabinet medical? Luna viitoare vii si ne spui ca iti iese un bebelus, iar tu nu stii ce inseamna asta.