| alessia a întrebat:

am o mica nelamurire.straight face imi curge o secretie vaginala de culoare alba, care nu miroase tocmai placutstraight face.[mentionez ca am 14 ani si mi-a venit menstruatia de 1an jum`] inainte cu cateva zile sa imi vina ciclu curge mai mult >:"straight face, iar dupa cate putinstraight face. e ceva normal?, sincer nu prea imi placesad e >neplacutsad.help.plsbatting eyelashes:" FUNDA![si va rog fara raspunsuri inutile ]

Răspuns Câştigător
| Densis a răspuns:

Sunte de aceias varsta cu tine si mie tot de 1 an jumate mi-a venit menstruatia! Si la fel ca si tine imi curge o secretue de culoare alba, care nu miroase tocmai placut. si exact ca si tine inainte sa-mi vina curge mult.Am fost la medicul de familie i-am spus ce si cum si mi-a spus ca e perfect normal. asa este corpul meu. asa ma dezvolt. si mi-a recomandat un gel intim care nu are tocmai un pret ieftin.Bine ca eu am mai avut si infectii urinale. adica.nu m-am imbracat bine. mijlocu gol. toate cele. cateodata aveam mancarimi... am folosit acel gel intim si mi-a trecut insa mai am secretia vaginala. insa numai este in abundenta! Sper ca te-am lamurit. e din propia mea experienta!;*

4 răspunsuri:
| alessia explică:

Multumesc mult de raspunsuri :* sunt mult mai linistita acum:X:X

| arodoeht96 a răspuns:

E normal! toate femeile patesc asta big grin

| elutzika a răspuns:

Da e ceva normal stai linistita la tote fetele se intampla la fel.:*