| croissant a întrebat:

Bunã,de aproximativ o saptamana vorbesc cu un baiat pe Facebook prin mesaje dar mai mult ne trimitem mesaje audio. Ieri am simtit nevoia sa ii spun ca imi place de el, credeti ca am facut un lucru rau? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Bogdan1255 a răspuns:

Nu ai făcut nici un lucru rau, în ziua de azi bărbatul nu prea face primul pas, cum ar fi si in cazul meu, deci ai făcut un lucru bun.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nope, deloc rau.In ziua de azi se cam inverseaza rolurile oricum si baietii poarta fuste, asa ca voi trebuie sa luati atitudine si sa le spuneti ce simtiti. Daca te refuza asta e, nu stie ce pierde, urmatorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul vorbește când minte,
Îi e frică: '-Dacă se prinde?'
Îi e jenă: '-Dacă e țeapă?'
Dar nu vrea doar șpriț cu apă.
Și nu spune ce gândește,
Și nu spune tot ce face,
Și nu spune tot ce simte.
De ce mai avem CUVINTE?

| asdfq a răspuns:

Ce, unicornul meu, poate sa iti placa la un tip dintr-un mediu virtual, dupa o saptamana de mesaje la misto? Asa standare au plozii in ziua de azi? Fi-mi-ar scarba!

| Mary265 a răspuns:

Baietii din ziua azi nu prea spun cand le place o fata de teama sa nu fie refuzati. Nu ai făcut un lucru rau, ai facut ce ai simtit. Iti pot spune ca am trecut prin asta si sunt impreuna cu prietenul meu de un an si 4 luni si nu am regretat niciodata ca eu am facut primul pas.