| calinsimo a întrebat:

Bunã, ieri i-am scris unui baiat ca imi place de el. Pur si simplu am simtit nevoia sa ma eliberez... Credeti ca am facut un lucru rau?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Atata timp cat nu`i accepti toate rahaturile, pe care acum ca ai facut tu primul pas va crede ca ii sunt permise, nu ai facut nici un lucru rau. Daca vezi ca incearca sa profite de tine insa, clar te foloseste si ar fi ideal sa pleci si sa-ti gasesti pe altcineva.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula baiatul/barbatul este cel care "curteaza" fata/femeia, insa nu este o regula scrisa, stricta care trebuie sa se respecte intotdeauna si in mod obligatoriu. Dar daca, baiatul este mai timid, sau prea rusinos actiunea de abordare o poate face si fata fara ca acest lucru sa fie considerat ca fiind ceva inacceptabil sau ca fata sa fie considerata "disperata". In concluzie ai procedat cat se poate de normal, in mod corect, obiectiv si favorabil in privinta obtinerii unui raspuns. Succes si multa bafta!

| mihai69 a răspuns:

Dimpotrivă, ai luat decizia cea mai corectă.
Bravo! și... să fie cu noroc!

| Mincu_Cristina_1999 a răspuns:

Nu este nimic rau! dar nu ii da prea multa atentie, fa l sa te vrea, dar cu cap!

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Sa fie intr-un ceas bun!