| aida009 a întrebat:

Bun deci nu sunt de mult timp cu un baiat sunt de ieri.ieri m-a tinut in brate si ne-am sarutat, astazi nu prea am facut multe si nu ne place sa facem in public. dar cum sa fac sa ne mai sarutam pentru ca untem la inceput si nu suntem obisnuiti unul cu ltul.

3 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Nu sti cum sa faci ca sa te saruti cu el? sau sa nu te mai saruti cu el atat? pei stai putinlaughing oricum cred ca inteleg ce vrei sa intrebi.eu zic sa faci ce simti. daca iti vine sal saruti il saruti daca nu nu. nu trebuie sa stati bot in bot si chiar asa eu la inceputul relatiei am o rel de un an jumate.dar stiu ca la inceputul relatiei nu am avut nici o ezitare sal sarut sau sa nu ma sarut cu el in public. nu ma intereseaza de altii pot sa se uite bine iti dai seama suntem in sec 21 nu in 16 sau ca la musulmani sa te ascunzi, dar adevarul este ca nu va place pentru ca nu v-ati obisnuit unu cu altu pentru ca e abia prima zi, o sa vezi k o sa treaca timpul si nu o sa iti mai sustii parerea asta.winking

| Sufletzeliubit a răspuns:

Asta nu e relatie daca nu va plaace sa faceti cv un lucru in public. o relaatie frumoasa, normala, nu trebuie tinuta secret.ori astea sunt vorbe spuse asa... fara logica.ori nu va placeti.winking

| danny25 a răspuns:

Draga mea dupa intrebarea care ai pus-o banuiesc ca nu ai mai mult de 12 sau 13 ani daca nu vrei sa te saruti cu el in public mai bine lasa dragostea si uita-te la desene animatewinking