| georgianaalexandra11 a întrebat:

am fost acum ceva timp la majoratul unui prieten, acolo a venit un baiat si m-a atins pe fund si dupa cand sa mergem la culcare, m-a intrebat daca poate sa doarma cu mine in pat, eu i-am spus ca poate, pentru ca nu mai erau locuri, el m-a tinut strans, m-a sarutat, ma tinea de mana si ma tot atingea pe fund, imi baga mana pe sub bluza si isi tinea mana pe abdomenul meu,m-a tinut in brate in timp ce dormea, faza e ca a doua zi numai cand stateam in pat a mai facut asa, cand am coborat jos nu prea mai vorbea cu mine, adica m-a tinut de mana ceva timp dar dupa aia nu, si cand a plecat acasa mi-a zis pa si a zambit, dar nu a venit la mine, oare ma place?! sau a fost doar pentru noaptea aia?laughing voi ce credeti baieti? Funda!

2 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Unui baiat ii poate place de o fata si o zi, iar apoi nu mai simte mare lucru pentru ea. De ce? Nici eu nu stiu...mi s-a intamplat de multe ori. Sau dupa cum a zis si @A7n7d7r7a probabil a consumat ceva. Ar mai fi o varianta. Poate a vrut sa te aiba doar o noapte. Te-a "inchiriat" oarecum smug

| A7n7d7r7a a răspuns:

Pai...eu as zice ca poate a consumat ceva in seara aceea si era putin mai "euforic" si cum probabil i-ai parut draguta a fixat tinta pe tine si de aceea s-a tinut dupa tine. Iar fazele cu pipaitul dau de inteles ca cerea o aventura pentru seara respectiva, cine stie. poate il provocai.
Tu cred ca vrei mai mult sfaturile baietilor, dar eu ca fata nici nu m-as gandi ca de la intamplarea asta poate porni o relatie intre voi doi...cel putin nu una serioasa.